Regionalny Kierownik Sprzedaży B2B

praca it: etat dla HRactivum / Warszawa

Dla naszego Klienta – dużego integratora systemów informatycznych, firmy istniejącej od kilkunastu lat na rynku polskim, o ustabilizowanej pozycji, ale jednocześnie bardzo rozwojowej – poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

REGIONALNEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY B2B

Warszawa

Nr ref.: BKSB

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m. in.za: sprzedaż produktów firmy w wybranym regionie, za przygotowanie oferty sprzedażowej oraz za prezentację produktów firmy podczas spotkań negocjacyjnych. A także w niedalekiej przyszłości za rozwój nowego kanału sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w opracowaniu i realizowaniu strategii sprzedaży firmy oraz odpowiedzialność za wyniki sprzedaży w określonym regionie kraju
  • Tworzenie i rozbudowa regionalnej sieci sprzedaży
  • Planowanie i realizowanie podległego budżetu
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Analizowanie działań konkurencji na rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sektorze informatycznym B2B)
  • Umiejętność planowania i zarządzania budżetem
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz duża skuteczność potwierdzona wysokimi wynikami sprzedaży
  • Umiejętność szybkiego reagowania w warunkach wysokiego stresu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
  • Wysokie zdolności negocjacyjne
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość
  • Wysokie zdolności interpersonalne, sumienność, systematyczność, uczciwość

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia sprzedażowe i produktowe

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-03-04
Wyświetlona: 5383 razy