Poszukiwany programista PHP.

praca it: etat dla Aidcom Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: PHP Java MySQL Programista

Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi z zakresu branży IT, poszukuje do oddziału w Krakowie osoby na stanowisko Programista PHP.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka skryptowego PHP 5 OOP
- znajomość przynajmniej jednego z popularnych framework’ów (np. Zend Framework)
- bardzo dobra znajomość XHTML i CSS (HTML 5 i CSS 3 mile widziane), oraz zgodność tych standardów z przeglądarkami internetowymi
- bardzo dobra znajomość obiektowego JavaScriptu (biblioteka jQuery)
- bardzo dobra znajomość baz danych MySQL
- język angielski pozwalający na swobodne czytanie dokumentacji
- praktyczna znajomość wzorców projektowych MVC i ORM
- praktyczna znajomość systemów kontroli wersji SVN
- zaangażowanie w realizowane projekty, odpowiedzialność za powierzone zadania

Zakres obowiązków:
- programowanie serwisów internetowych
- programowanie aplikacji webowych
- rozwijanie i wsparcie istniejących aplikacji

Oferujemy:
- stabilną pracę w rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata
- pracę przy realizacji ciekawych i nowoczesnych projektów
- możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-26
Wyświetlona: 6501 razy