Poszukiwany programista PHP.

praca it: etat dla AGENCJA INTERAKTYWNA MEDIER / Płock

Tagi: Programista PHP

zakres obowiązków:

  • rozwój oprogramowania w języku PHP
  • uczestnictwo w procesie projektowania, implementacji i testowania nowych funkcjonalności
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • programowanie w kilkuosobowym zespole

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie przy uzyciu PHP5
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • znajomość Zend Framework 1.5+, jQuery, CSS, HTML
  • podstawowej znajomości (X)HTML i CSS oraz ich standardów
  • znajomość AJAX, JSON będzie plusem

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do najnowszych technologii IT
  • narzędzia do realizacji celów

Aplikowanie

CV należy przeslać na adres e-mail:

[email protected]

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-29
Wyświetlona: 3526 razy