Grafik/Web Designer

praca it: etat dla AGENCJA INTERAKTYWNA MEDIER / Płock

Tagi: Grafik Komputerowy

zakres obowiązków:

  • opracowywanie szaty graficznej stron, sklepów i portali internetowych
  • tworzenie animacji flash: gry flash z wykorzystaniem ActionScript, bannery reklamowe
  • opracowywanie folderów reklamowych
  • cięcie przygotowanych grafik do HTML/CSS oraz wdrożenia w system CMS

Wymagania:

  • Kreatywność połączona ze zmysłem plastycznym
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bogate portfolio layoutów projektów internetowych
  • Biegła znajomość Adobe Photoshop, Corel Draw
  • Dobra znajomość Flash z językiem Action Script
  • Bardzo dobra znajomość HTML i CSS

Mile widziane

  • znajomość podstaw programowania PHP, JavaScript
  • znajomość funkcjonowania i budowy systemów CMS

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do najnowszych technologii IT
  • narzędzia do realizacji celów

Aplikowanie

CV wraz z portfolio należy przeslać na adres e-mail:

[email protected]

UWAGA! Aplikacje bez portfolio nie będą brane pod uwagę.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-29
Wyświetlona: 5456 razy