Frontend Developer

praca it: etat dla Britenet / Lublin

Tagi: Frontend Developer javaScript AngularJS Angular2 Angular5 jQuery

Praca przy projekcie frontendowym z wykorzystaniem poniższych bibliotek i technologii w różnych połączeniach. :

Angular 5, Html 5, Typescript, CSS3, Less, sass, microservice / REST

Nasza oferta:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty trzykrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 11-letnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie na stanowisku Front-end Developera
Dobra znajomość AngularJS
Dobra znajomość Angular (2+), TypeScript
Dobra znajomość JavaScript (ES6+) oraz HTML5, CSS3
Mile widziana znajomość RxJS
Bardzo dobra znajomość GIT
Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzia Gerrit
Terminowość zadań
Prace zgodne z harmonogramem
Znajomość języka angielskiego
Kluczowe zadania:

Implementacja nowych funkcjonalności systemu front-end
Implementacja testów jednostkowych oraz wydajnościowych
Dbanie o jakość, spójność i kompletność rozwiązań
Kilka słów o projekcie:

Projekt realizowany dla klienta z sektora bankowego. Praca nad aplikacją integrującą usługi frontendowe z różnych obszarów działalności banku. Architektura oparta o Angulara 5, TypeScript a także customową bibliotekę Business Logic, zapewniającą komunikację z backendem opartym o mikroserwisy. Budowanie oraz konfigurację projektu zapewnia Angular CLI, style korzystają z preprocesora SASS, zapewniając łatwość utrzymania oraz spójność.

System dotyka zarówno obszarów dostępnych dla klientów banku, jak i zapewnia narzędzia wewnętrzne, jak rejestr klientów, panel administracyjny oraz podsystem uwierzytelniania. Do funkcjonalności po stronie klienta można zaliczyć bardzo prosty w obsłudze system wniosków (pożyczki gotówkowe oraz karty kredytowe), system obsługi konta bankowego (portal klienta) oraz aplikację helpdeskową, umożliwiającą zgłaszanie problemów i centrum pomocy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-01-08
Wyświetlona: 7180 razy