Junior Game Designer

praca it: etat dla Fabryka Gier / Szczecin

Tagi: designer game design mobile gry

Fabryka Gier już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją gier webowych, mobilnych i konsolowych. Pracujemy z wydawcami i klientami z całego świata, tworząc zarówno gry casual, jak i tytuły segmentu core. Jesteśmy licencjonowanym developerem Playstation, Xbox i Nintendo.

Obecnie poszukujemy Junior Game Designera do pracy nad realizowanymi przez nas tytułami na platformy mobilne. Zapraszamy twórcze osoby, ograne w grach mobilnych (szczególnie casual/arcade), które swoje doświadczenia gracza będą w stanie kreatywnie i konstruktywnie przełożyć na nasze produkcje. Nie wymagamy doświadczenia, oczekujemy jednak, że będziesz się mógł pochwalić hobbystycznymi projektami z dziedziny gier mobilnych lub pokrewnych (np. planszowych).

Znajdziesz u nas zgrany zespół branżowych weteranów, ciekawe projekty i dużo pozytywnej energii. Płacimy uczciwie, unikamy crunchowania i stawiamy na dobrą atmosferę współpracy.

Oczekujemy:

  • fajnych pomysłów i umiejętności przełożenia ich na projekt
  • swobodnego poruszania się w różnych gatunkach (Match 3, puzzle, platformówki)
  • umiejętności projektowania ciekawej i zbalansowanej rozgrywki, popartej hobbystycznymi projektami
  • umiejętności rozwiązywania problemów, współpracy w grupie i przyjmowania krytyki

Oferujemy:

  • ambitną, pełną wyzwań i twórczą pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • komfortowe biuro w centrum Szczecina z własnym parkingiem, chillout roomem, konsolą, grami, VR, stołem do ping ponga, książkami branżowymi i planszówkami, programy sportowe i językowe i imprezy integracyjne!


Jak składać oferty pracy
CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres: wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53, w celu realizacji procesu rekrutacji", w tytule maila wpisując "Junior Game Designer".

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach na dane stanowisko, prosimy również o dołączenie następującej informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53 przez okres trzech lat".

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-02-04
Wyświetlona: 253 razy