3D Artist

praca it: etat dla Fabryka Gier / Szczecin

Tagi: 3D blender 3ds max digital artist grafik

Fabryka Gier już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją gier webowych, mobilnych i konsolowych. Pracujemy z wydawcami i klientami z całego świata, tworząc zarówno gry casual, jak i tytuły segmentu core. Jesteśmy licencjonowanym developerem Playstation, Xbox i Nintendo.

W związku z rozbudową zespołu poszukujemy grafika 3D, specjalizującego się w modelowaniu postaci, obiektów i środowisk w stylu cartoonowym. Od kandydatów oczekujemy umiejętności modelowania oraz przygotowywania modelu do użycia w grze, dobrej znajomości programu 3d Max lub Blender.

Znajdziesz u nas świetny, zgrany zespół branżowych weteranów, ciekawe projekty i dużo pozytywnej energii by pomóc Ci osiągnąć zawodowy rozwój. Płacimy uczciwie, unikamy crunchowania i stawiamy na dobrą atmosferę współpracy. Najchętniej zatrudnimy w wymiarze stałym na miejscu ale nie wykluczamy również możliwości współpracy zdalnej.Jak składać oferty pracy
CV i portfolio prosimy wysłać na wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53, w celu realizacji procesu rekrutacji", w tytule maila wpisując "3D Artist".

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych rekrutacjach na dane stanowisko, prosimy również o dołączenie następującej informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53 przez okres trzech lat".

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-02-04
Wyświetlona: 258 razy