Backend Developer (Python, Java, C++) – Kraków – 9-14tys. – umowa o pracę lub B2B

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Kraków

Tagi: python java c++ aws

Do Firmy Naszego Klienta poszukujemy specjalisty na stanowisko:
Backend Developer (Python, AWS) – Kraków – 9-14tys. – umowa o pracę lub B2B
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Rozwój i utrzymywanie platformy systemów backendowych (mikroserwisy)
• Praca w technologiach (Kinesis, Firehose, S3 i AWS Lambdy)

Wymagania:
• Znajomość technik i narzędzi: unit testing, continuousintegration, git
• Znajomość AWS
• Znajomość Pythona
• Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
• Doświadczenie w projektowaniu i implementacji serwisów RESTowych
• Chęć rozwoju

Oferowane:
• Umowa o pracę lub B2B – dostosowana do kandydata
• Wynagrodzenie w wysokości: UoP: 7000 brutto-13000 brutto; B2B: 7000 netto- 14000 netto
• 2dni/tydzień –praca zdalna
• Wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
• Imprezy integracyjne
• Pakiet benefitów (karta multisport, opieka medyczna Lux-Med, zajęcia językowe;)

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające w/w warunki prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV na adres [email protected] – tytuł wiadomości „Backend developer, Kraków”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-02-19
Wyświetlona: 8712 razy