Senior Software Engineer

praca it: etat dla RECONNECT / Kraków

Tagi: C# NET C embedded OOP

Realizujemy rekrutację na stanowisko Senior Software Engineer oraz Software Engineer w Krakowie. Poszukujemy doświadczonych inżynierów chcących rozwijać się w globalnym centrum rozwoju i badań (R&D). Zależy Ci na pracy w stabilnym, ale przede wszystkim innowacyjnym miejscu pracy? Interesują Cię najnowsze technologie i tylko projekty rozwojowe? Nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

Responsibilities

Interesuje Cię projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania dla Windows? Posiadasz doświadczenie w projektowaniu modułów oprogramowania i integrowania ich z efektami pracy innych zespołów na poszczególnych urządzeniach przy kodzie produkcyjnym?

Przestrzegasz najlepszych praktyk dotyczących projektowania, opracowywania, testowania urządzeń i planu testów?Odpowiadasz za dokumentację architektury oprogramowania i specyfikacje oprogramowania? Jeśli tak – ta oferta jest z pewnością dla Ciebie!

Desired Skills & Experience

min. 3 – letnie doświadczenie w pracy (Software Engineer) i min. 5-letnie doświadczenie(Senior Software Engineer) z C# (.NET Standard),
doświadczenie w Microsoft .NET oraz ASP.NET,
niezbędne doświadczenie w C i/lub C++,
OOP oraz wzorce projektowe,
do automatyzacji: TDD lub BDD,
systemy kontroli wersji: Git, Mercurial.
Nice to have

Jeżeli dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy z HTML, JavaScript i innymi webowymi frameworkami (AngularJS, jQuery) albo programujesz w Python z pewnością w tym projekcie będziesz mógł/-a się rozwijać. Ruszył nowy projekt, więc liczymy na samodzielność, decyzyjność, Twoje know-how i zaangażowanie!

Our partner offers

W ofercie firmy: atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę oraz premia roczna. Pracę w stabilnej firmie wśród wysokiej klasy specjalistów, w renomowanym centrum R&D. Firma zapewnia szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne, elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej. Na miejscu czeka na Ciebie nowo formułowany zespół oraz ergonomiczne miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt. Pod biurem czeka na Ciebie albo miejsce parkingowe albo miejsce rowerowe, a w biurze…owoce i ludzie gotowi Cię poznać!Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-03-13
Wyświetlona: 1433 razy