Junior JavaScript Developer

praca it: etat dla WSoft / Rzeszów

Tagi: javascript js Programista

Szukamy dodatkowej pomocy, pozytywnych pasjonatów branży IT, którzy mogliby pomóc Nam przy rozwoju nowych, zaawansowanych projektów.

Poszukiwane umiejętności:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (WYMAGANE)
- podstawowa znajomość JavaScript, HTML, CSS
- chęć nauki i ciągłego doskonalenia się
- dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

Bonusowe umiejętności:

- zainteresowanie branżą nowych technologii, reklamą internetową lub e-commerce
- doświadczenie z webpack, gulp, czy grunt
- znajomość systemów kontroli wersji
- praktyczna znajomość systemu Linux

Oferta:

- umowa o pracę / zlecenia (dostępność 9:00-17:00 lub 8:00-16:00)
- atrakcyjne wynagrodzenie (zależy od Twoich umiejętności – dogadamy się)
- pierwsza umowa – 1 miesiąc (tzw. okres próbny), następna 6 miesięcy, a później to już standardowo dłuższe okresy
- można częściowo pracować z domu (zdalnie) oraz z Nami w biurze (w Rzeszowie)
- praca w międzynarodowym zespole (głównie kraje UE)
- możliwość rozwijania języka angielskiego (np. rozmowy slack, dokumentacje itp.)
- nie trzeba się niczego obawiać, tutaj na miejscu pomożemy z organizacją oraz niezbędnymi formalnościami
- relaksujemy się przy PS4 lub piłkarzykach
- mamy fajne biuro (niedaleko dworca PKP)
- a atmosferę w pracy można określić jako przyjemną i luźną

Opis stanowiska:

Idealne stanowisko dla osoby, która chce zacząć się rozwijać. Jeśli czujesz się na siłach, nie zapytamy Cię o doświadczenie.

- samodzielne projektowanie, wykonywanie oraz testowanie skryptów przeznaczonych na setki stron internetowych
- monitorowanie oraz obsługa systemów dystrybucji kodu JavaScript
- analiza i czytanie zadań zgodnie ze specyfikacją techniczną w języku angielskim
- mentor udzielający wsparcia merytorycznego przy kontroli jakości kodu

W imieniu całego zespołu dziękuję za zainteresowanie i miło będzie Cię poznać.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-04-08
Wyświetlona: 7888 razy