Programista .NET/ C#

praca it: etat dla FUN and MOBILE Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: c++ Net programista c#

W związku z rozwojem firmy i realizacją nowych projektów, poszukujemy programisty .Net, dostępnego w pełnym wymiarze godzin.

Obowiązki:
- tworzenie aplikacji webowych i desktopowych w oparciu o technologię .NET
- tworzenie i projektowanie baz danych w oparciu i MS SQL 2005
- prowadzenie wdrożeń aplikacji na systemy docelowe

Wymagania:
- umiejętność programowania w .NET C# 3.5, ASPX, web architecture, WPF, Silverlight, LinQ
- biegła obsługa developerskich środowisk Microsoftu [VS2008, SQL 2005]
- umiejętność projektowania i optymalizacji baz danych, TSQL development
- bardzo dobra znajomość systemów Microsoftu [Win 2003, Win 2008, Win 7]
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i kontakt z anglojęzycznym klientem
- 1 rok doświadczenia na stanowiskach programista lub architekt aplikacji .NET

Mile widziane:
- umiejętność tworzenia stron i aplikacji sieciowych [HTML, CSS 2.0, Javascript + JQUERY, XML i RIA]
- umiejętność kierowania zespołem
- ukończone studia z zakresu: IT, matematyka lub inżynieria

Potrzebne umiejętności “miękkie”:
- umiejętność pracy zespołowejumiejętność szybkiego uczenia się
- rozwiązywanie problemów
- komunikatywność
- pasja nowych technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-02
Wyświetlona: 4551 razy