Praktyki w firmie IT

zlecenia it dla eXant Software Polska Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: praktyki webdeveloper poznań css html

eXant jest międzynarodowym przedsiębiorstwem łączącym wiedzę o komunikacji marketingowej i procesach biznesowych z technologiami informacyjnymi. Naszym klientami są przedsiębiorstwa, które posiadają już zaawansowane systemy informatyczne (ERP, finansowe, magazynowe itd.) i rozumieją, że kolejnym krokiem w ich rozwoju jest zwiększenie efektywności komunikacji pomiędzy pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi przy pomocy internetowych aplikacji biznesowych.

Zadania

  • prace przy tworzeniu stron i aplikacji internetowyc
  • praca z CMS’ami stron internetowych
  • pomoc w zbieraniu i analizowaniu wymagań Klienta,
  • tworzenie testów akceptacyjnych i testowanie aplikacji,
  • zarządzanie sprawami zgłaszanymi przez Klienta,

Wymagania

  • absolwenci lub studenci (studenci IV, V roku lub studiów zaocznych) – mile widziane osoby po kierunkach informatycznych/e-biznesie lub zainteresowane tym obszarem
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • znajomość CSS i HTML,
  • podstawowa znajomość: programu Photoshop, pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość zagadnień webusability.

Oferujemy

  • płatne praktyki na umowę zlecenie i możliwość podjęcia stałej współpracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazną atmosferę i równorzędne traktowanie,
  • pracę przy innowacyjnych projektach w stabilnej firmie,
  • pracę w młodym, ale doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-03
Wyświetlona: 5825 razy