SharePoint Developer

praca it: etat dla Kogifi Consulting Group Sp.z o.o / remote

Tagi: sharepoint

Jesteśmy Kogifi – skupiamy wokół siebie najlepszych developerów, współpracujemy z MVPs SharePoint’a i oferujemy rozwojowe projekty, na pulsie czasu. Dołącz do naszego zespołu, podziel się swoją wiedzą i rozpocznij przygodę w prężnie rozwijającej się firmie. Celem Kogifi jest przekucie wizjonerskich pomysłów w rzeczywiste projekty. Nasi pracownicy to wyspecjalizowani eksperci w dostarczaniu konsumentom doświadczenia z zakresu „Modern Workplace”, wspieranego przez technologie AI, VR, AR i IoT.

Łączą nas trzy lokalizacje – piękny i zabytkowy Wrocław, stolica Podbeskidzia – Bielsko – Biała, a także zielone płuca Polski – Białystok.

W czym rzecz?

Budujemy produkt, ułatwiający wdrożenia Office 365 jako współczesnego intranetu. Bazujemy na PnP , CSOM i SPFx, Bot’ach dla Teams’ow. Pracujemy bardzo ścisłe z Microsoft’em i MVP SharePoint’ta. Produkt ten umożliwia w pełni konfigurowalny, „search-driven” intranet, który dostarcza każdemu użytkownikowi najbardziej istotne informacje w kontekście jego aktualnych projektów i zainteresowań.

Znasz się? Aplikuj!

SP Online, O365 & On-premises SharePoint (mile widziane doświadczenie z SP2019)
CSOM/REST
SPFx
ASP.NET WebAPI
PnP
Powershell scripting of installations

Co oferujemy:

Realny wpływ na budowanie marki Kogifi i możliwość wdrażania własnych pomysłów
Pakiet benefitów – coś dla ducha i ciała (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, Multisport)
Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej
Możliwość sprawdzenia, jak pracuje się w start-upie

Kogifi od kuchni:

Nie mamy dress-code (krawat i koszula czy szpilki poza oficjalnymi spotkaniami zostają na dnie Twojej szafy, chyba, ze je lubisz na codzien)
Mamy Strefę relaksu (TV, konsola do gier – chillout jest tu priorytetem)
Dobra kawa klasy premium wybierana przez pracowników (tak, lubimy pić kawę i mamy świetne ekspresy)
Integrujemy się regularnie – lubimy dobrze zjeść i się pobawićJak składać oferty pracy
Aplikuj przez naszą stronę: https://kogifi.freshteam.com/jobs/uW1rDbxhcxL8/sharepoint-developer-programista-sharepoint


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów prowadzonych postępowań rekrutacyjnych przez firmę KOGIFI Consulting Group sp. z o.o. zgodnie z klauzulą informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu pracy.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest KOGIFI Consulting Group sp. z o.o., zarejestrowana we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 50 KRS: 0000580607. Dane przetwarzane są do celów prowadzonych postępowań rekrutacyjnych (art. 6 ust. 2 lit. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i przechowywane przez okres 2 lat od czasu ich rejestracji, lub dłużej, o ile wydłużenie tego okresu jest uzasadnione.

Osoba, której dane te dotyczą ma prawo dostępu do zgromadzonych danych, sprostowania ich, oraz żądania usunięcia i/lub zaprzestania ich przetwarzania. Osobie tej przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku stwierdzonych nieprawidłowości. Zgoda udzielona na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w dowolnym czasie poprzez wysłanie żądania na adres . Na powyższy adres należy również zgłaszać wszelkie inne żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych.

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-11-20
Wyświetlona: 504 razy