Programista C#/C++

praca it: etat dla IT Work Force / Wrocław

Tagi: programowanie C# C++ NET

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się Agencji Pracy na rynku polskim. IT Work Force oferuje swoje usługi z zakresu rekrutacji, selekcji personelu z branży IT, a także doradztwa personalnego oraz szeroko pojętego zarządzania personelem. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci w zakresie doradztwa personalnego oraz zarządzania personelem.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista C#/C++

Obowiązki :
- programowanie urządzeń z rodziny Gigaset – telefony bezprzewodowe DECT,
- analiza i przygotowanie specyfikacji wymagań,
- dokumentowanie,
- weryfikacja i korekcja błędów,
- współpraca w międzynarodowym środowisku.

Wymagania:
- umiejętność programowania w C# i dobra znajomość platformy .NET oraz środowiska VS2003/2005/2008,
- wykształcenie min. średnie techniczne (telekomunikacja, informatyka, elektronika),
- znajomość języka angielskiego,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych.

Mile widziane:
- znajomość języka C++ oraz biblioteki STL,
- znajomość COM oraz WIN32API / MFC,
- znajomość języka niemieckiego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-06
Wyświetlona: 4553 razy