Inżynier Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim (Automatyka Budynków)

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Automatyka Elektryka Wsparcie Niemiecki Angielski

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca, w którym będziesz rozwijać swój potencjał otrzymując dużą samodzielność i dostęp do rozwiązań branżowych najwyższej klasy, zapraszamy do aplikowania. Naszym Partnerem jest globalny lider w dostarczaniu rozwiązań automatyzujących dla przemysłu. W związku z postępującymi procesami centralizacyjnymi w spółce poszukujemy osoby mówiącej biegle po niemiecku i komunikatywnie po angielsku, która dołączy do kilkunastoosobowego zespołu odpowiedzialnego za wsparcie techniczne klientów z całej Europy w zakresie produktów automatyki budynków. Jest to nowo tworzony zespół, dzięki czemu będziesz mieć szansę uczestniczenia w procesie budowania procesów oraz uruchamiania usługi w Polsce. Dołączając do zespołu otrzymasz również bardzo szczegółowy plan wdrożenia na stanowisko i szereg szkoleń produktowych.

Informacje o projekcie:
• Branża: Systemy przemysłowe
• Lokalizacja: Katowice, 5 min pieszo od Dworca PKP
• Godziny pracy: 9 – 17
• Języki obce: niemiecki C1 i angielski B2
• Wynagrodzenie: 6.5 – 7.5 k PLN brutto
• Podróże służbowe: okazjonalnie
• Możliwość pracy zdalnej: okazjonalnie
• Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony

Zadania:
• Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących funkcjonowania systemów zarządzania budynkami
• Rejestrowanie wszystkich interakcji z Klientami i Partnerami w bazie danych CRM (SAP)
• Opracowywania dokumentacji wewnętrznej dotyczącej produktów, procesów i procedur
• Współpraca z inżynierami wsparcia technicznego na poziomie IV nad zaawansowanymi problemami
• Utrzymanie standardów rozmów na wysokim poziomie jakości w zakresie przyjętych KPI

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektryka, mechanika lub adekwatne)
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego C1 i komunikatywna języka angielskiego B2
• Doświadczenie na stanowiskach związanych z wsparciem technicznym produktów Automatyki
• Wysokie umiejętności komunikacyjne, dbałość o szczegóły, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
• Mile widziana znajomość środowiska Microsoft potrzebnego do funkcjonowania systemów (Windows Server, LAN/WAN)

Oferujemy:
• Możliwość aktywnego udziału w rozwoju nowo powstającego zespołu
• Dogodną lokalizację biura, w pobliżu Dworca PKP w Katowicach
• Kartę MultiSport, atrakcyjny pakiet opieki medycznej
• Comiesięczny dodatek językowy do pensji
• Bezpłatny dostęp do porad specjalistów (np. prawnik)
• Pakiet relokacyjny

Jak składać oferty pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres lub wraz z poniższą zgodą:

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Aby cv było brane pod uwagę również przy innych rekrutacjach firmy Cyclad prosimy dopisać następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Cyclad Sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, e-mail: , kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem e-mail: . Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 lit. b, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu i wizerunek, na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji – dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie zgoda kandydata na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO). Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu, nie dłużej jednak niż 5 lat od dnia ostatniej aktualizacji danych kandydata.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, a także podmiotom współpracującym ze Spółką w zakresie pośrednictwa pracy, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe, po wyrażeniu zgody przez kandydata, mogą być również udostępnione potencjalnemu pracodawcy, na rzecz którego prowadzony jest proces rekrutacji.
Podanie danych osobowych kandydata w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie przez kandydata innych danych jest dobrowolne. Niepodanie danych osobowych w wymaganym zakresie lub wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych spowoduje niemożność uwzględnienia aplikacji w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!
Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-04-20
Wyświetlona: 447 razy