Programista PHP

praca it: etat dla NET P.C. / Gdańsk

Tagi: programista php

Numer referencyjny: PRO_PHP/12/10
pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy stworzone zostaną dwa wakaty, na których zatrudnione osoby odpowiedzialne będą za:
• tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów
• projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głownie w języku PHP)
• opracowanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe informatyczne (ewentualnie student V roku – jako Młodszy Programista PHP)
• min. roczne, udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP, MySQL/Oracle
• znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo
• znajomość relacyjnych baz danych
• znajomość JavaScript, AJAX
• znajomość środowisk Linux, Windows
• dodatkowym atutem będzie znajomość PostgreSQL, JAVA lub C#

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym i rozwijającym się zespole programistów
• umowę o pracę
• pracę na pełen etat
• uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
• możliwość rozwoju zawodowego związanego z systemem gruntownych szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-10
Wyświetlona: 11931 razy