X++,C+, AX, Programista, AXAPTA

praca it: etat dla Kowalski Consulting sp. z.o.o. / Warszawa

Tagi: Microsoft Dynamics AX Developer

Na zlecenie Klienta- międzynarodowej firmy z branży IT, Złotego Partnera Microsoft , poszukujemy pracownika na stanowisko:

Microsoft Dynamics AX Developer
Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna

Obowiązki:
- realizacja projektów wdrożeniowych Microsoft AX (Axapta) u klientów
- prace nad rozwojem oraz modyfikacją systemu MS Dynamics AX
- współpraca z zespołem przy realizacji zleconych projektów
- prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne
- min. 3 lata doświadczenia w realizacji projektów wdrożeniowych Dynamics AX
- bardzo dobrą znajomość wybranych modułów Dynamics AX
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w programowaniu z językiem X++, C# lub ASP.NET
- dodatkowym atutem będą certyfikaty lub kursy z zakresu Dynamics AX

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dużą samodzielność działania
- realną możliwość rozwoju zawodowego i dogodne warunki współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-10
Wyświetlona: 5355 razy