Programista - WordPress Developer

praca it: etat dla De Pronobel / Cała Polska

Tagi: C# MySQL Wordpress PHP JAVA SCRIPT Programista

Miejsce pracy: Żory

Zadania:

Stworzenie strony internetowej opartej o WordPress. Obsługa istniejącej strony.

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
doświadczenie w budowaniu stron internetowych opartych na WordPress
kreatywność, pozytywne nastawienie na “da się”, otwartość na nowe rozwiązania, sumienność

Od Kandydata oczekujemy:

umiejętności programowania w językach: PHP, HTML, CSS, JavaSrcipt.
bardzo dobrej znajomości WordPress,
znajomości przynajmniej jednego Preprocessora CSS,
zaangażowania w wykonywane zadania,
portfolio wdrożonych prac i rozwiązanych problemów

W zamian za pracę na stanowisku Programisty WordPress / WordPress Developer’a oferujemy:

praca w centrum Żor- możliwość pracy zdalnej parę dni w tygodniu,
zlecenie/UoD – możliwość rozwoju i dalszej współpracy po wykonaniu zlecenia oraz umowy o pracę przy dalszej współpracy
możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy

Dodatkowym autem będzie:

znajomość innych języków oprogramowania

Nie ma możliwości wyłącznie pracy zdalnej.

Aplikuj na stanowisko pracy Programisty WordPress / WordPress Developer’a!

Rozważymy również oferty współpracy z firmami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-06-16
Wyświetlona: 6082 razy