Java Developer

praca it: etat dla Britenet / Białystok

Tagi: JavaEE Java8 Hibernate Spring SQL maven ESB

Nasza oferta

Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz piwne czwartki.
Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
Konferencje – Dla chcących się rozwijać. Można uczyć się od najlepszych, a także zostać prelegentem i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Ranne ptaszki oraz sowy powinny być zadowolone.
Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne cały czas i zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą i codzienną porcją świeżych owoców.
Język angielski – Dla tych, którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe. Just learn IT!
Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Dołącz do nas!
Nasze oczekiwania

Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Programisty Back-end;
Znajomość Java w wersji 7 lub wyższej i Java EE w wersji 6 lub wyższej;
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z JPA lub dowolną z bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping) np. Hibernate, EclipseLink;
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z dowolnym z serwerów aplikacyjnych np. JBoss, WebLogic, GlassFish;
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z maven/gradle;
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z webserwisami SOAP lub REST;
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z JUnit;
Znajomość framework Spring;
Znajomość framework Spring Boot;
Znajomość systemów kontroli wersji (np. Bitbucket);
Znajomość jednej z technologii frontendowych (JSF / Vaadin / Angular /Angular JS);
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.
Mile widziane

przynajmniej jeden z obszarów (w zależności od projektu)

stos ELK
narzędzia Docker
Mulesoft ESB
Groovy/Spock
Apache Kafka
Apache Spark
testy obciążeniowe LoadUI, JMeter
Kluczowe zadania

Aktywny udział w projektach rozwojowych nad nowymi funkcjonalnościami istniejących rozwiązań oraz przy tworzeniu nowych produktów
Tworzenie kodu źródłowego i nowych rozwiązań o wysokiej wydajności, skalowalności i stabilności
Udział w praktykach projektowych takich jak: Code review, Continuous Integration, Domain Driven Design, Test Driven Development
Wyszukiwanie efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników
Kilka słów o projekcie

Praca w projektach opartych na najnowszych rozwiązaniach informatycznych.

Projekty polegają na tworzeniu nowego systemu w oparciu o nowocześniejsze niż dotychczas rozwiązania, zbliżone do stosowanych obecnie na świecie. Będzie miał otwartą architekturę, pozwalającą na dalszą rozbudowę.

Priorytetem jest, aby nowe systemy:

powstały w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, stosowane obecnie na świecie, z wykorzystaniem technologii GNSS, transmisji danych w systemach komórkowych (LTE/5G) i Big Data,
były otwarte na nowe funkcjonalności poprzez rozbudowę o kolejne moduły,
przechowywały wrażliwe dane na terenie Polski i udostępniał je służbom nadzorującym przestrzeganie prawa bez pośrednictwa prywatnych firm,
korzystały z istniejącej infrastruktury związanej z poborem opłat,
współpracowały z systemami funkcjonującymi w innych krajach Unii Europejskiej.
Praca przy budowaniu systemu, odpowiadającego na potrzeby dla społeczeństwa. Nowy system wpłynie na poprawę jakości usług medycznych w obrębie e-usług dla:

dawców i kandydatów na dawców krwi,
podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które wykorzystują krew i jej składniki w celach leczniczych,
centrów krwiodawstwa i krwiolecznictwa, które bezpośrednio realizują działania związane z publiczną służbą krwi – pobranie, badanie, preparatyka oraz dystrybucja krwi i jej składników,
instytucji nadzorujących system publicznej służby krwi: Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Centrum Krwi, Instytutu Hematologii i Transfuzjologii.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.
Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich powielania i usuwania”Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-09-04
Wyświetlona: 498 razy