Analityk Biznesowy

praca it: etat dla eSKY sp. z o.o. / Katowice

Tagi: analiza analityk biznesowy

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największym firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce oraz w Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w 3 kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk Biznesowy.

Zakres obowiązków:

  • Gromadzenie wymagań biznesowych dla jednego z kluczowych projektów informatycznych w firmie eSKY;
  • Modelowanie procesów biznesowych;
  • Analiza i projektowanie logiki systemów informatycznych;
  • Weryfikacje spójności procesów biznesowych;
  • Merytoryczne przygotowanie raportów;
  • Weryfikacja spójności i jakości danych;

Co oferujemy?:

  • Umowę o pracę – stałe, stabilne zatrudnienie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego – udział w szkoleniach i konferencjach, coachingi;
  • Komfortowe warunki pracy oraz miłą, swobodną atmosferę;
  • Zapewnienie narzędzi pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników pracy;
  • Możliwość szybkiego awansu;
  • Służbowy laptop oraz komórkę;

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu analiz biznesowych – umiejętność analizy oi projektowania systemów informatycznych;
  • Dobra znajomość zagadnień finansowo-księgowych;
  • Znajomość UML;
  • Dobra znajomość SQL;
  • Wysoka motywacja oraz orientacja na rezultat;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi;
  • Samodzielność i kreatywność;

Mile widziane:

  • Znajomość metodyki SCRUM;
  • Znajomość narzędzi CASE (pref. Enterprise Architect);
  • Znajomość branży turystycznej;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-17
Wyświetlona: 8710 razy