Grafik 2D

zlecenia it dla Fabryka Gier / Cała Polska

Tagi: grafik 2D

Fabryka Gier od 15 lat zajmuje się produkcją gier webowych, mobilnych i konsolowych. Pracujemy z wydawcami i klientami z całego świata, tworząc zarówno gry casual, jak i tytuły segmentu core. Jesteśmy licencjonowanym developerem Playstation, Xbox i Nintendo.

W związku z planowanym startem nowego projektu poszukujemy grafików 2D, specjalizujących się w tworzeniu zabawnych, komiksowych grafik do gier w stylu znanym np. z gry Troll Face Quest. Szukamy artystów, którzy w swoim portfolio posiadają tego typu prace i dobrze czują się w takiej stylistyce. Zlecimy przygotowanie wyceny i wykonanie grafik do gry na podstawie naszych wytycznych.

Do zadań grafika będzie należało:

  • przygotowanie szkicowego storyboarda na podstawie szczegółowego opisu sceny
  • przygotowanie czarno-białego – wektorowego szkicu levelu
  • wykończenie kolorowego tła levelu z postacią/postaciami
  • przygotowanie do animacji elementów tła

Start projektu przewidujemy na początek grudnia.Jak składać oferty pracy
Portfolio i podstawowe informacje o sobie prosimy wysłać na formularz poniżej wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53, w celu realizacji procesu rekrutacji", w tytule wpisując "Grafik 2D".

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach na dane stanowisko, prosimy również o dołączenie następującej informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53 przez okres trzech lat".

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-10-27
Wyświetlona: 657 razy