Animator Unity 2D

zlecenia it dla Fabryka Gier / Cała Polska

Tagi: animator Unity animacje

Fabryka Gier od 15 lat zajmuje się produkcją gier webowych, mobilnych i konsolowych. Pracujemy z wydawcami i klientami z całego świata, tworząc zarówno gry casual, jak i tytuły segmentu core. Jesteśmy licencjonowanym developerem Playstation, Xbox i Nintendo.

W związku z planowanym startem nowego projektu poszukujemy animatorów Unity 2D. Do zadań animatora będzie należało przygotowanie animacji poszczególnych leveli gry na podstawie otrzymanej grafiki i szczegółowego opisu levelu.

Start projektu przewidujemy na początek grudnia.Jak składać oferty pracy
Portfolio i podstawowe informacje o sobie prosimy wysłać na formularz poniżej wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53, w celu realizacji procesu rekrutacji", w tytule wpisując "Animator Unity 2D".

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach na dane stanowisko, prosimy również o dołączenie następującej informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53 przez okres trzech lat".

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-10-27
Wyświetlona: 367 razy