Informatyk/ IT Support

praca it: etat dla Kowalski Consulting sp. z.o.o. / Finalndia, Pori

Tagi: asp net SQL windows support 2D/3D

Kowalski Consulting sp. z.o.o., nr certyfikatu 4957, dla swojego Klienta z branży energetycznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Finlandia, Pori

Zadania:
-udział w projekcie wdrożeniowym infrastruktury IT
- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
- bieżące serwisowanie sprzętu komputerowego

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
- doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku
- znajomość środowiska Windows oraz serwerów (AD, DNS, DHCP, Echange, GPO, Netbackup)
-znajomość systemów bazodanowych MS SQL i programowania w ASP.net
- mile widziane doświadczenie w projektowaniu w 2D/3D
- znajomość języka angielskiego (pozwalająca na swobodną komunikację)
- kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
- dobra organizacja pracy własnej
- umiejętność współpracy z zespołem

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-17
Wyświetlona: 3874 razy