PHP Magento Developer

praca it: etat dla Britenet / Cała Polska

Tagi: PHP Magento 2 CI/CD Docker

Nasza oferta

  • Niepowtarzalna atmosfera– Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
  • Imprezy integracyjne– Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
  • Ścieżki rozwoju– Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
  • Bezpieczeństwo– Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
  • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
  • Certyfikaty– Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
  • Elastyczność– Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
  • Prywatna opieka medyczna– Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Multisport– Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
  • Komfort pracy– Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
  • Język angielski– Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymują dostęp do platformy edukacyjnej zawierającej dodatkowe materiały szkoleniowe. Just learn IT!
  • Wspieranie aktywności– Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

Nasze oczekiwania

  • Min. 2 lata doświadczenia w platformie Magento 2
  • Min. 4 lata doświadczenia jako programista
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Znajomość narzędzi GitLab CI/CD, Docker
  • Angielski min. B2

Mile widziane

  • Znajomość Angular 2+
  • Znajomość zagadnień SEO

Kluczowe zadania

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej dla aplikacji
  • Rozwój wytwarzanego oprogramowania
  • Konfiguracja środowiska do testów automatycznych
  • Analiza i raportowanie wyników testów
  • Konsultacje podczas spotkań grup roboczych dotyczących projektów
  • Doradztwo w zakresie wdrażania usprawnień w obszarze wytwarzania oprogramowania
  • Dzielenie się wiedzą z pracownikami

Kilka słów o projekcie
Udział w projekcie m.in. dla sklepu internetowego oferującego części i artykuły rolniczo-techniczne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-11-16
Wyświetlona: 5244 razy