Big Data Developer

praca it: etat dla Britenet / Poznań

Tagi: hadoop scala java spark data

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze

z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 750 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Nasze oczekiwania
- Min. 3 lata doświadczenia jako programista Java lub Scala
- Komercyjne doświadczenie w realizacji projektów związanych z rozproszonymi systemami i stosem Hadoop
- Wiedza i doświadczenie z: Apache Spark, Apache Hadoop, Scala, Hive, Oozie, Pig, Sqoop, Impala, Kafka
- Doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych NoSQL: MongoDB, Cassandra, HBase lub podobne
- Wiedza związana z procesami ETL
- Doświadczenie komercyjne w zakresie czuwania nad wydajnością rozwiązań Hadoop/Spark
- Doświadczenie w projektach integracji systemów (przeprowadzanych na dużą skalę)
- Doświadczenie w pracy z RDBMS i znajomość SQL
- Doświadczenie / wiedza z obszaru integracji z usługami RESTful i SOAP/ESB
- Praktyczna wiedza z obszaru Linux i języków skryptowych

Kluczowe zadania
- Projektowanie i wdrożenie rozwiązań dużych hurtowni danych
- Ciągły rozwój aplikacji, troska o wydajność i dostarczanie elastycznych rozwiązań systemowych
- Realizacja projektu w oparciu o najnowsze technologie na rynku (Cloudera Hadoop)

Kilka słów o projekcie
Tworzenie dedykowanych rozwiązań dla klienta z sektora publicznego oraz podatników, które są wykorzystywane przez dziesiątki tysięcy użytkowników końcowych.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.
Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.” Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne,
a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-01-04
Wyświetlona: 5390 razy