Junior Game Developer

praca it: etat dla Fabryka Gier / Szczecin

Tagi: Unity C# Programista Developer Gry

Fabryka Gier przez lata działalności zrealizowała setki projektów dla najważniejszych wydawców gier społecznościowych i mobile na świecie. Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanego młodszego programisty, dla którego tworzenie gier będzie pasją i przyjemnością, podobnie jak praca w zgranym zespole i budowanie portfolio świetnych projektów.

Jeśli gry komputerowe to Twoja pasja, u nas możesz połączyć ją z karierą zawodową oraz pracować wśród osób, które będą dzieliły Twoje zainteresowania. Tworzymy zarówno gry na platformy mobilne, z których wiele odniosło sukcesy, trafiając na listę top 20 w AppStore i Google Play, jak i większe tytuły dostępne na Steam i konsole.

Poszukujemy osoby ze znajomością programowania obiektowego, znającej C# (Unity) i gotowej do nauki nowych języków. Nasz zespół chętnie dzieli się wiedzą dzięki czemu łatwo jest wdrożyć się w projekty.

Poszukujemy:

  • programisty ze znajomością C# (Unity)
  • ludzi, dla których granie jest jak oddychanie
  • ludzi pewnych siebie, którzy nie boją się proponować własnych rozwiązań nierozwiązywalnych problemów
  • ludzi, którzy urodzili się programistami, myślą zerojedynkowo, a mówią w składni

Oferujemy:

  • niewyczerpany zasób wyzwań i projektów do zrealizowania
  • głowy otwarte na pomysły własne i pełne wsparcie przy ich realizacji
  • pracę w zgranym teamie pasjonatów gier
  • szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, bibliotekę wiedzy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • komfortowe biuro w centrum Szczecina, w okresie pandemii możliwość pracy zdalnej

Znajdziesz u nas świetny, zgrany zespół branżowych weteranów, ciekawe projekty i dużo pozytywnej energii. Płacimy uczciwie, unikamy crunchowania i stawiamy na dobrą atmosferę. W okresie pandemii pracujemy zdalnie, natomiast docelowo poszukujemy osób gotowych pracować na miejscu w naszym biurze w Szczecinie.Jak składać oferty pracy
CV prosimy wysłać na adres z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53, w celu realizacji procesu rekrutacji", w tytule maila wpisując "Junior Game Developer".

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach na dane stanowisko, prosimy również o dołączenie następującej informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53 przez okres trzech lat".

Nasza polityka ochrony danych osobowych znajduje się pod linkiem:
http://www.game-factory.eu/bundles/gamefactorysite/pdf/privacyPolicy_20180605_PL.pdf..

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-02-17
Wyświetlona: 279 razy