MACROMEDIA FLASH DEVELOPER

praca it: etat dla Brand Support Sp. z o.o. / Warszawa

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należał udział w programowaniu serwisów internetowych, aplikacji internetowych oraz internetowych kampanii reklamowych.

 Wymagania:

- Znajomość języków programowania – ActionScript, PHP,Javascript, Java (opcjonalnie)

- Dobra znajomość XML, CSS, HTML

- Znajomość praktyczna programów do przygotowania serwisów internetowych i prezentacji multimedialnych (pakiety Macromedia)

- Umiejętność tworzenia aplikacji bazodanowych

- Znajomość najnowszych trendów w Internecie

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- Samoorganizacja czasu pracy

 Oferujemy:

- Pracę przy ciekawych projektach dla czołowych pilskich i światowych marek

- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu

- Interesujący pakiet socjalny

- Miłą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-03-10
Wyświetlona: 4735 razy