Tester Automatyzujący

praca it: etat dla e-point SA / Warszawa

Tagi: programista

Wykonuj testy aplikacji e-Commerce i weź udział w pracach zespołu projektowego! Dołącz do zespołu zajmującego się testowaniem oprogramowania. Na co dzień będziesz ściśle współpracować z zespołem projektowym (programiści, architekci systemów, front-end deweloperzy, menedżerowie projektu).

ZADANIA
- utrzymanie / rozwój / wykonywanie testów automatycznych aplikacji e-Commerce
- wykonywanie testów manualnych aplikacji e-Commerce
- tworzenie scenariuszy, przypadków testowych oraz ich utrzymywanie w narzędziu TestRail
- raportowanie błędów w JIRA
- wykonywanie re-testów oraz testów regresji manualnych oraz automatycznych

WYMAGANIA
- minimum 1 rok doświadczenia w utrzymywaniu / rozwoju / wykonywaniu testów automatycznych oraz manualnych
- doświadczenie w testowaniu aplikacji internetowych e-Commerce
- zamiłowanie do porządku, mordowania bugów i cyzelowania jakości
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentów technicznych
- znajomość Selenium WebDriver
- znajomość języka Java do automatyzacji testów
- znajomość struktury stron WWW (HTML, DOM, CSS, AJAX)
- znajomość systemu Linux od strony użytkownika
- ogólna znajomość technologii internetowych (protokół HTTP, Javascript)

Mile widziane
- znajomość CMS
- znajomość GIT
- znajomość SoapUI lub Postman
- znajomość SQL
- wiedza z zakresu ISTQB
- znajomość JIRA
- Test Lodge

OFERUJEMY
- możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
- współpracę z doświadczonym zespołem
- możliwość stałego rozwoju oraz pogłębiania wiedzy z zakresu IT

Załącznik
Pobierz logo e-point.png

Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-06-11
Wyświetlona: 4795 razy