UX Designer

praca it: etat dla Fun and Mobile / Warszawa

Tagi: php sql svn zend web

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i realizacją nowych projektów, poszukujemy UX Designera.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, propagowanie i kontrola standardów dotyczących użyteczności UI stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • Wizualizacja i dokumentowanie zawartości i funkcjonalności UI
  • Tworzenie przejrzystych przepływów dla skomplikowanych procesów

Oferujemy:

  • Bardzo duże możliwości rozwoju, z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Pracę w międzynarodowym środowisku profesjonalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Swobodę w wykonywaniu zadań oraz codzienne wyzwania

Wymagamy:

  • Dogłębnego zrozumienia zasad dotyczacych architektury informacji, ergonomii aplikacji oraz projektowania interakcji
  • Wiedzy i doświadczenia w pracy z HTML, CSS
  • Znajomości programów do tworzenia prototypów (np. Axure, iRise, Balsamiq)
  • Znajomości obecnych trendów w projektowaniu interfejsow uzytkownika (UI) i user experience (UX)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-04
Wyświetlona: 4025 razy