Programista PHP

praca it: etat dla Fun and Mobile / Warszawa

Tagi: css PHP sql java xhtml

Szukamy programisty webowego do pracy stałej w siedzibie naszej firmy w Warszawie (Ursynów).

Zakres obowiązków:

-projektowanie rozwiązań funkcjonalnych zgodnych ze specyfikacją techniczną,
-programowanie w PHP i SQL,
-przygotowanie szablonów: XHTML, CSS, JS/AJAX, skrypty szablonów
-tworzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w młodym i ambitnym zespole
-przyjazną atmosferę pracy
-szybki rozwój zawodowy
-pracę przy ciekawych projektach (platformy docelowe: iPhone, iPad, Facebook, Android, Azure)
-kompletny brak monotonii

Wymagania:

-j. angielski (rozumienie dokumentacji technicznej ).
-Kwalifikacje techniczne: bardzo dobra znajomość PHP i SQL,

Mile widziane będą:

-doświadczenie w wykorzystaniu frameworków PHP (w szczególności Zend Framework).
-bardzo dobra znajomość OOP,
-znajomość zagadnień Dostępności i Użyteczności stron WWW,
-umiejętność optymalizacji stron WWW dla wyszukiwarek (SEO)
-znajomość SVN

Predyspozycje osobiste:

-motywacja i zaangażowanie,
-umiejętność współpracy zespołowej,
-umiejętność pozytywnej komunikacji,
-terminowość i odpowiedzialność,
-samodzielność,
-doskonałe umiejętności analityczne,
-wykazywanie inicjatywy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-04
Wyświetlona: 4952 razy