Administrator Systemów Windows/ Windows Infrastructure Specialist

praca it: etat dla Kowalski Consulting sp. z.o.o. / Litwa, Wilno

Tagi: WindowsXP Server2003 MSCE SEPII SCCM

Kowalski Consulting sp. z.o.o., nr certyfikatu 4795, dla swojego Klienta- znanej firmy z branży finansowej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wilna, Litwo

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna min. za administrację i utrzymanie serwerów opartych na platformie Windows Global Platform oraz projektowanie i implementację usprawnień i narzędzi systemowych zgodnych z polityka bezpieczeństwa.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
- znajomość systemów operacyjnych Windows Server 2003 i Windows XP
- znajomość rozwiązań Active Directory
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- umiejętność współpracy z zespołem

Mile widziane:
- certyfikat MCSE
- znajomość zagadnień związanych z SCCM i/lub Symantec SEPII

Klient oferuje:
- zatrudnienie na okres 12 m-cy z możliwością przedłużenia
- pracę w międzynarodowym środowisku w uznanej, międzynarodowej firmie
-atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-05
Wyświetlona: 4813 razy