Java Developer

praca it: etat dla Britenet / Bełchatów

Tagi: java Hibernate JBoss JavaScript AngularJS

Nasze oczekiwania

Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java
Znajomość zagadnień SOLID, TDD, GitFlow
Znajomość Java 7 i wzwyż oraz Java EE 6 i wzwyż
Znajomość JPA i/lub dowolną z bibliotek klasy ORM np. Hibernate, EclipseLink
Znajomość relacyjnych baz danych SQL
Znajomość dowolnych z serwerów aplikacyjnych np. JBoss, WebLogic, GlassFish
Znajomość: Maven 3, webserwisy SOAP oraz REST
Dobra znajomość HTML, JavaScript, CSS
Dobra znajomość jednej z technologii front-endowych: JSF, AngularJS, Vaadin
Umiejętność konfiguracji środowiska CI (np. Jenkins)
Bardzo dobra znajomość systemu wersjonowania GIT
Znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Mockito, AssertJ, Arquillian

Mile widziane
Doświadczenie z szynami ESB (np. Mule ESB)
Doświadczenie z systemami UNIX
Znajomość Groovy, Docker, Gradle
Znajomość Spring Framework
Znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Spock, Selenium
Znajomość narzędzi do testów obciążeniowych LoadUI, JMeter
Znajomość elastic search

Kluczowe zadania
Wytwarzanie wydajnego, skalowalnego oraz stabilnego oprogramowania
Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, który operuje na bardzo dużych wolumenach danych
Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii
Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)
Wykonywanie code review na pull-requestach
Wsparcie dla procesu – git-flow
Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów
Coaching w ramach małych zespołów
Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy: udział w szkoleniach technicznych; przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu; opisywanie tips&tricks na Confluence

Projekty dla sektora publicznego:
1) Projekt dotyczący cyfryzacji procesów Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Oprogramowanie budowane jest od początku przy współudziale użytkowników końcowych.
2) Cyfryzacja procesów związanych z zarządzaniem miejscami pochówku i chowaniem osób zmarłych.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne,a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-09-16
Wyświetlona: 4534 razy