Programista PHP

praca it: etat dla Agencja mediovica / Warszawa

Tagi: PHP MySQL css html Java Script

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu nowego projektu firmy
  • Utrzymanie, optymalizacja i rozwój istniejących aplikacji webowych

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języków programowania: PHP 5 (OOP), MySQL, podstawy JavaScript + biblioteka jQuery
  • Znajomość technik i standardów webowych jak: XHTMS, css
  • Znajomość systemu szablonów SMARTY
  • Dyspozycyjność na cały etat
  • Znajomość systemów unixowych
  • Umiejętność pracy w zespole w oparciu o sysyemy kontroli wersji git lub svn

Mile widziane:

  • Znajomość framworków np. Zend, Symphony

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę w młodym zespole
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do wkłady pracy
  • Dogodny dojazd niedaleko Metro Wilanowska

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-07
Wyświetlona: 4898 razy