Step One Java Developer (program szkoleniowy)

praca it: etat dla Britenet / Lublin

Tagi: java szkolenie staż pierwsza praca

Nasza oferta

Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.

Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.

Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.

Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.

Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.

Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.

Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.

Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.

Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!

Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.

Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

Nasze oczekiwania

Zastanawiasz się nad związaniem swojej przyszłości z branżą IT? Uczysz się Javy? Chcesz zdobyć doświadczenie i dowiedzieć się, jak wygląda realizacja projektów na realnych przykładach? Zapraszamy do nas!

Wymagania, które pozwolą pozytywnie przejść szkolenie:

Znajomość podstaw programowania obiektowego
Dobra znajomość składni języka Java i podstawowych struktur danych
Podstawowa znajomość SQL
Znajomości języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej
Gotowości do zdania certyfikatu Oracle Certified Professional: Java SE Developer (wersja 11 lub 17) przed 1 sierpnia 2022 – refundujemy koszty zdanego certyfikatu
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność do pracy na pełen etat (40h tygodniowo) od 1 sierpnia 2022

Co możemy Ci zaoferować:

Kompleksowe szkolenie w zakresie usług sieciowych z wykorzystaniem modułów Spring
Mentoring certyfikowanego trenera z kilkunastoletnim stażem
Pomoc w przygotowaniu do certyfikatu Oracle Certified Professional
Umowa o pracę już od pierwszego dnia szkolenia tj. 1 sierpnia 2022

Pierwszy dzień programu szkoleniowego jest jednocześnie pierwszym dniem pracy, zatem 100% płatny:)Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2022-04-25
Wyświetlona: 3927 razy