Menadżer projektów

praca it: etat dla blue paprica / Kraków

Tagi: project manager menadżer projektów scrum agile

blue paprica to agencja interaktywna tworząca dedykowane rozwiązania na potrzeby e-marketingu w oparciu o trzy filary: technologię, strategię i kreację. Wierzymy, że tylko równomierne połączenie tych elementów gwarantuje sukces w tak dynamicznie zmieniającym się środowisku jak Internet. Jeśli chciałbyś brać udział w procesie planowania aplikacji i zarządzania ciekawymi projektami – to może być ogłoszenie dla Ciebie.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy menadżera projektów z Krakowa lub okolic.

Co oferujemy?

  • elastyczny czas pracy (3/4 lub cały etat),
  • ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony i odpowiednio wynagrodzony,
  • możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze,
  • współpracę z młodym, doświadczonym zespołem,
  • pracę w siedzibie firmy w Krakowie.

Zadania:

  • budowanie realicji z klientem,
  • zarządzaeni projektami i produkcją oprogamowania,
  • kierowanie zespołem projektowym,
  • tworzenie ofert oraz kosztorysów projektów.

Czego wymagamy?

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedzy w zakresie standardów projektowania serwisów internetowych,
  • zainteresowania marketingiem internetowym,
  • znajomości języka angielskiego (biegłe czytanie dokumentacji technicznej),
  • zaangażowania, sumienności, komunikatywności i odpowiedzialności,
  • podstawowej znajomości metod produkcji oprogramowania.

Dodatkowym atutem będzie dla nas:

  • znajomość technik wytwarzania oprogramowania (Agile, Scrum, XP),
  • znajomość systemów do zarządzania projektami informatycznymi,
  • znajomość SVN.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-17
Wyświetlona: 8036 razy