Programista JAVA / J2EE

praca it: etat dla CONTIUM S.A. / Wrocław

Tagi: JAVA programowanie Wrocław J2EE JEE

Contium S.A. specjalizuje się w dwóch klasach rozwiązań IT:
- wspierających sprzedaż wielokanałową i e-commerce
- wspierających zarządzanie wiedzą, obiegiem dokumentów i informacją w projektach.

Naszą przewagą rynkową jest wiedza i doświadczenie w tych obszarach, które są gwarancją sukcesu naszych klientów. Wśród nich znajduje się wielu liderów w swoich branżach. Pracujemy m.in. dla: Banku Zachodniego WBK, Black Red White, Europejskiego Funduszu Leasingowego, Marsa, RTV Euro AGD.

W Contium stawiamy na najlepszych. W naszej Grupie we wrocławskim biurze pracuje obecnie ponad 90 osób, wysokiej klasy specjalistów. Jeśli chcesz pracować przy ambitnych projektach, w swobodnej i zespołowej atmosferze, dołącz do nas!

Do kolejnych projektów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Programisty JAVA. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie, wdrażanie i rozwój aplikacji internetowych wykonywanych na bazie technologii Hibernate, J2EE, XML na bazie platform UNITY, ORACLE, IBM WebSphere.

Obowiązki:
- projektowanie i implementacja aplikacji internetowych wykonanych w technologiach J2EE,
- rozwój aplikacji internetowych wykonanych dla obecnych klientów Contium S.A.,
- wdrażanie i integracja oprogramowania firm trzecich wykorzystujących technologie internetowe.

Wymagania:
- znajomość języka programowania JAVA,
- umiejętność pracy z Eclipse,
- znajomość frameworków: Spring, Hibernate,
- wykształcenie wyższe (także studenci 5-go roku).

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z narzędziami: Eclipse, Jetty, Tomcat,
- umiejętność projektowania struktur baz danych, znajomość PostgreSQL lub innych serwerów baz danych,
- znajomość: SQL, XML, HTML, podstawy CSS i JavaScript,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- chęć dalszego rozwoju, dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze zadaniowym.

Oferujemy:
- zatrudnienie na cały etat w biurze we Wrocławiu,
- szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności,
- pracę w młodym, energicznym zespole, przy ciekawych projektach informatycznych,
- wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-18
Wyświetlona: 4788 razy