Senior Graphic (Web) Designer

zlecenia it dla Focus Media Group / Warszawa

Tagi: web designer grafik senior web designer

Focus Media Group agencją typu creative marketing services. Działamy od 2003 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.
Zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów i współpracujemy z nimi na stałe. Tradycyjne kanały komunikacji wzbogacamy o unikalne rozwiązania technologiczne w zakresie nowoczesnego marketingu bezpośredniego. Jesteśmy otwartymi ludźmi i chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.
Do nowotworzonej sekcji interactive, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oczekiwania:
• własne portfolio
• co najmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu webowym
• wyczucie estetyki,
• biegła znajomość photoshop, illustrator
• flash – animacja timeline + podstawy AS,
• terminowość (warunek niezbędny)

Obowiązki:
• projektowanie serwisów www
• projektowanie interfejsów stron www,
• usability – projektowanie makiet funkcjonalnych
• projektowanie story board’ów do reklam

Oferujemy:
• zdalną pracę
• możliwość wejścia w stałą współpracę po okresie próbnym
• pracę dla znanych marek oraz międzynarodowych brandów

Mile widziane:
• praca w cyklu dziennym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-21
Wyświetlona: 6741 razy