Architect PHP/ .NET

praca it: etat dla Kowalski Consulting sp. z.o.o. / Wrocław

Tagi: PHP NET MySQL Linux developer

Kowalski Consulting sp. z.o.o., nr certyfikatu 4957, dla swojego Klienta- międzynarodowej firmy z branży IT, poszukuje Kandydatów na stanowisko:
PHP/ .Net Architect
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- projektowanie modułów w języku Java
- tworzenie i rozwijanie aplikacji
- współpraca przy przygotowywaniu dokumentacji i analiz projektowych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
- doświadczenie zawodowe w realizacji zadań w oparciu o technologię PHP lub .NET
- wiedza z zakresu operacyjnych baz danych (MySQL)
- znajomość systemów operacyjnych Linux
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Znajomość jęz. obcych (francuskiego, niemieckiego lub duńskiego) będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę przy realizacji projektów dla wiodących, światowych firm
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość uczestniczenia w atrakcyjnych wyjazdach zagranicznych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-24
Wyświetlona: 4545 razy