Frontend Developer

zlecenia it dla Krauz / praca zdalna

Tagi: frontend css html jquery wordpress

Poszukujemy kodera CSS do wdrożenia i rozwijania nowego layoutu istniejącej już witryny opartej na frameworku Symfony i na rozbudowanym systemie CMS.
Rodzaj pracy – zdalna.

Okres realizacji zadań to Styczeń – Czerwiec 2011 z nasileniem działań w Lutym (kodowanie nowego layoutu) oraz doraźnych zadaniach (rozwijanie witryny, bloga, prace na potrzeby profilu Facebook, reagowanie na potrzeby frontendowe) w okresie Marzec – Czerwiec.

Zadania:

  • wprowadzenie nowego layoutu witryny funkcjonującej w środowisku opartym na framework’u Symfony,
  • zapewnienie poprawności wyświetlania warstwy wizualnej + formularzy dla kluczowych przeglądarek (FF2, FF3, IE6, IE7, Chrome, Opera odpowiednio dla Windows / Linux / OSX),
  • Modyfikacje layoutu blogu opartego na Wordpress,
  • współpraca pomiędzy grafikami a programistami w zakresie rozwijania aplikacji/formularzy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość HTML, XHTML
  • bardzo dobra znajomość CSS/CSS2
  • dobra znajomość JQuery i współpraca z rozwiązaniami Markdown
  • znajomość frameworka Symfony (współpraca z nim)
  • udokumentowane (przykłady realizacji) doświadczenie
  • terminowość, komunikatywność (!)
  • odpowiedzialność
  • dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska Wordpress’a

Oferujemy:

  • elastyczną pracę zdalną
  • udział w ciekawym projekcie + współpracę przy kolejnych/innych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-01-25
Wyświetlona: 4386 razy