Handlowiec w centrali firmy

praca it: etat dla PGB HR / Poznań

Obowiązki:

  • - poszukiwanie i pozyskiwanie klientów,

– obsługa klientów w zakresie sprzedaży sprzętu i oprogramowania komputerowego,

– utrzymywanie stałych relacji z klientem.

Wymagania:

  • - dobra znajomość sprzętu komputerowego,

  • - wykształcenie min. średnie informatyczne, ekonomiczne lub techniczne,

  • - minimum bierna znajomość języka angielskiego,

  • - dobra umiejętność obsługi komputera.

  • - mile widziane doświadczenie na rynku komputerowym i obsłudze klienta,

  • - komunikatywność.

Oferujemy:

  • - dostęp do najnowocześniejszego sprzętu komputerowego,

  • - możliwości rozwoju i kształcenia (szkolenia produktowe, handlowe),

- możliwość kształtowania własnych zarobków (podstawa + premia zależna od wyników)

Zainteresowanych ofertą proszę o przesyłanie cv i listów motywacyjnych na adres e-mailowy: [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-03-17
Wyświetlona: 5782 razy