Interactive Account Manager

praca it: etat dla Migomedia Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Interactive Account Manager Project Account Manager

Agencja interaktywna Migomedia w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnego i doświadczonego Account Managera.

Migomedia zajmuje się kompleksową obsługą firm w Internecie, kładąc nacisk na przejrzyste strony internetowe.
Wśród wielu ciekawych i znanych klientów są m.in. Metro Warszawskie, TVP, Millward Brown SMG/KRC, TOITOI. Agencja pracuje również dla ważnych, godnych zaufania i znanych instytucji – Sądu Okręgowego w Warszawie, Prokuratury Okręgowej, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (Kancelaria Premiera), Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i wielu innych.

Obowiązki
  • Budżetowanie projektów interactive (strony www i aplikacje dedykowane)
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Opracowywanie układów funkcjonalnych
  • Nadzorowanie prac graficznych nad serwisami www i uzgadnianie z klientem szczegółów
  • Doradztwo i prezentacja rozwiązań u klientów
  • Wywoływanie efektu WOW u klienta

Wymagania, czy:

  • Masz minimum ROCZNE DOŚWIADCZENIE w prowadzeniu projektów i pracy przy serwisach internetowych jako Account KONIECZNIE W AGENCJI INTERKATYWNEJ
  • Tworzysz układy funkcjonalne i znasz co najmniej podstawy usability
  • Są w sieci warte uwagi serwisy www, które udało Ci się nadzorować jako Account
  • Znasz może Axure?
  • Masz wiedzę i umiesz doradzić klientowi lepsze rozwiązania na jego stronie www
  • Umiesz nadzorować pracę grafików i webdeveloperów, by powstała świetna strona www
  • Lubisz pracować z wieloma klientami
  • Potrafisz przeprowadzić profesjonalną prezentację

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Tort od Blikle na urodziny i codziennie pyszną kawę :-)
  • Możliwości dużego rozwoju
  • Dogodne warunki zatrudnienia – praca na pełny etat od pon. do pt.
  • Stabilną i ambitną pracę w agencji w centrum Warszawy Samodzielność i pracę z fajnymi klientami
  • Wsparcie webdeveloperów i programistów w realizacji aplikacji i pomysłów
  • Przyjazną atmosferę w wesołym zespole

Załącznik
Pobierz migo.jpg

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-01
Wyświetlona: 6732 razy