Programista

praca it: etat dla LUX MED / Warszawa

Tagi: Framework Asp Net WCF Java SQL

Jesteśmy liderem prywatnych usług medycznych w Polsce. W ramach naszej Grupy działają placówki CM LIM, LUX MED, Medycyna Rodzinna, PROMEDIS i AVI oraz Szpital Chirurgii Jednego Dnia – razem tworzymy największą w kraju sieć opieki medycznej dla przedsiębiorstw i pacjentów indywidualnych. Nasze placówki zlokalizowane są w dużych miastach Polski. Stale się rozwijamy, rozbudowujemy istniejące centra medyczne i uruchamiamy nowe.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA
Miejsce pracy:Warszawa

Główne zadania:

  • Tworzenie oprogramowania na potrzeby istniejących oraz nowych systemów informatycznych;
  • Bieżąca obsługa i rozwijanie systemów;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej istniejących i implementowanych rozwiązań

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)
  • Preferowane 2-3 letnie doświadczenie programistycznego dużych aplikacji biznesowych
  • Dobra znajomość technologii .NET, w szczególności:

1. Mile widziana praktyczna znajomość tematyki SOA/ESB (Jboss ESB, JBoss Drools).
2. Framework 3.5 (mile widziane 4.0)
3. Asp. Net oraz Asp.Net MVC
4. WCF (mile widziane WWF, WPF)
5. ORM (EF, NHibernate), Podstawy UML,
6. JavaScript extJS i/lub jQuery,
7. Projektowanie oraz programowanie baz danych MS SQL Server 2008 (w tym dodatkowych usług jak SSIS, Reporting Services).

Oferujemy:

Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży, miłą i przyjazną atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-04
Wyświetlona: 5687 razy