Programista Aplikacji Mobilnych

praca it: etat dla MOBILET SP. Z O. O. / Poznań

Tagi: Programista Java Android SQL

moBILET to stabilna i dynamicznie rozwijająca się firma z niemieckim kapitałem, tworząca i rozwijająca innowacyjne technologie. Po kilku latach obecności na rynku polskim, moBILET stał się niekwestionowanym liderem we wciąż bardzo nowatorskiej branży kasowania elektronicznych biletów na przejazdy komunikacją miejską i kolejową, jak również rozliczania rzeczywistego czasu postoju w strefach płatnego parkowania za pomocą telefonu komórkowego

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych aplikacji mobilnych, a także rozwój już istniejących aplikacji dla usług mobilnej sprzedaży biletów
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników końcowych – (3rd level support)

Wymagania:
Ukończone studia wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnym
Doświadczenie w programowaniu aplikacji dla urządzeń mobilnych (Java lub Ojective-C)
Specjalistyczna wiedza poparta doświadczeniem w zakresie następujących technologii:

  • tworzenie aplikacji dla co najmniej jednaj z platform: J2ME, Android, Applie Ios, BlackBerry
  • Eclipse IDE i/lub Xcode IDE
  • SQL, najlepiej PostgreSQL
  • Tworzenie skryptów: ANT lub Maven
  • Unix shell, przynajmniej podstawowe komendy
    Chęć dalszego rozwoju i szybkiego uczenia się

Mile widziane umiejętności dodatkowe:

  • J2ME-Polish framework
  • Cocoon framework
  • JasperReports
  • Tworzenie aplikacji dla Windows Mobile oraz Symbian
  • Serwery aplikacji, np. JBoss
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie z ogromnymi możliwościami rozwoju
  • pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • dogodne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość indywidualnego rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-07
Wyświetlona: 5795 razy