Front-end webdeveloper

praca it: etat dla El Phantasmo /

Tagi: webdeveloper HTML JavaScript CSS AJAX

El Phantasmo s.c.

Opis stanowiska pracy:
Studio Kreatywne El Phantasmo s.c. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje programisty tworzącego kod HTML / JS / CSS według dostarczonych projektów graficznych dla projektu e-Commerce o długo-terminowym okresie wykonania.

Wymagania podstawowe:

  • biegłej znajomości xHTML, HTML, JavaScript, AJAX,
  • znajomości biblioteki jQuery.
  • bardzo dobra znajomość CSS w zakresie dostosowywania arkuszy styli CSS do różnych przeglądarek (IE6, IE7, FF2, FF3),
  • znajomości i zrozumienia standardów W3C,
  • profesjonalizmu i terminowości,

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomości systemu szablonów Smarty,
  • podstawowa znajomość obsługi programów graficznych (np. Photoshop),
  • wiedza z zakresu MSSQL, PHP

Od kandydatów wymagane jest co najmniej 1.5 roczne, udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz inspirujące środowisko pracy w młodym i utalentowanym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-14
Wyświetlona: 3820 razy