SAP ABAP HCM Developer

zlecenia it dla Billennium Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: SAP ABAP HCM Developer

OPIS STANOWISKA

  • Wdrażanie oprogramowania
  • Ocena rozwiązań programowych z perspektywy ryzyka bezpieczeństwa
  • Określanie oraz uzgadnianie poziomów usług dla utrzymania aplikacji
  • Analiza problemów, trzeci poziom wsparcia, określanie oraz wdrażanie procedur przekazywania problemów na wyższe szczeble
  • Określanie wymaganych zasobów technicznych, architektury oprogramowania, interfejsu użytkownika

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe (profil informatyczny lub techniczny)
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy przy projekcie HCM lub rozwoju wsparcia (SAP HR)
  • Ogólna wiedza biznesowa z obszaru SAP HCM w zakresie modułów: PA, OM i/ lub PY
  • Praktyczna znajomość języka ABAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

MILE WIDZIANE

  • Znajomość Web Dynpro, Workflow, PI i interfejsów
  • Umiejętność programowania w języku JAVA

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-17
Wyświetlona: 5899 razy