Programista C#/Tester Aplikacji Webowych

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: tester c#

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko:
Nr ref: WPC11LXTA
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Programowanie w C# .NET
• Wdrażanie Systemu opartego o ultranowoczesne technologie
• Współuczestnictwo w optymalizacji oprogramowania
• Testowanie i walidacja danych aplikacji webowych i okienkowych
• Przygotowywanie i przeprowadzanie scenariuszy testowych i testów wydajnościowych
• Zapewnianie wysokiej stabilności aplikacji
• Zapewnianie standardów jakości oprogramowania
• Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkownika (w jęz. angielskim)
• Raportowanie postępu prac i wyników testów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, IT)
• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach
• Znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych i okienkowych
• Dobra umiejętność programowania przy użyciu Visual Studio 2005/2008/2010
• Dobra znajomość C#
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność efektywnego dzielenia się wiedzą
• Samodzielność w zakresie organizowania własnej pracy
• Otwartość na poznawanie nowych technologii
• Chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności

Mile widziane:

• Znajomość MVC3
• Znajomość PostgreSQL
• Objawy pasji w kierunku nowych technologii Klient oferuje:
• dużą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
• możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii
• pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów
• konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-19
Wyświetlona: 4596 razy