Art Director w Agencji Interaktywnej

praca it: etat dla FUERO Interactive / Warszawa

Tagi: WebDesigner webdesign Grafika

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia genialnych wizualnie i funkcjonalnie projektów,
  • Bogate doświadczenie projektowe pozwalające weryfikować koncepcje tworzone przez grafików,
  • Znajomość standardów webowych, HTML, CSS, Flash, projektowanie UX, zrozumienie dla usability,
  • Bardzo dobra komunikatywność,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, zorientowanie na sukces,
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność kierowania i inspirowania zespołów graficznych,
  • Otwartość na nowe doświadczenia i idee,
  • Zrozumienie motywów działania Klientów,

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie konceptów kampanii,
  • Koordynacja prac grafików, wyznaczanie kierunków projektowych,
  • Analiza potrzeb Klienta na podstawie briefu lub spotkania z klientem,
  • Nadawanie projektom niepowtarzalnego charakteru,

Oferujemy:

  • Unikalną okazję w kierowaniu wizerunku klientów,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla poważnych klientów,
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy.

UWAGA!

  • Jeżeli jesteś mistrzem DTP, ale nie masz pojęcia o Webie – nie aplikuj na to stanowisko,
  • Jeżeli jesteś mistrzem Corela – ale niekoniecznie Photoshopa – nie aplikuj,
  • Jeżeli nie masz swojego portfolio w sieci i chcesz nam przysłać kilkanaście MB swoich prac – nie aplikuj (no chyba, że jesteś ikoną polskiego WebDesignu i Google powie nam o Tobie wszystko – nie musisz wtedy wysyłać linka do folio – wystarczą same dane kontaktowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-22
Wyświetlona: 7315 razy