Web Developer / Javascript Developer

praca it: etat dla Hypermedia sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: JavaScript jQuery

Agencja komunikacji i marketingu interaktywnego Hypermedia Isobar świadcząca usługi komunikacji zintegrowanej – wraz z ekspansją rynkową poszukuje osoby na stanowisko:

Nr. Ref. WD/10/10

Główne obowiązki:
• programowanie funkcjonalności w Javascript wg specyfikacji
• projektowanie aplikacji wg wymagań
• zabezpieczanie i testowanie budowanych aplikacji
• konsultacje technologiczne dla osób z innych działów
• tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze oczekiwania:
• doskonała znajomość JavaScript udokumentowana doświadczeniem
• umiejętność programowania obiektowego i strukturalnego w Javascript
• znajomość Frameworku JQuery
• znajomość XHTML 1.0 Strict oraz CSS2, udokumentowanej doświadczeniem
• znajomość programów graficznych w zakresie potrzebnym do składnia layoutów XHTML (Photoshop)
• znajomość Eclipse, SVN,
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

a szczególnie wymagamy:
• umiejętności i chęci szybkiego przyswajania wiedzy,
• dążenia do poznawania nowych technologii
• umiejętność współpracy w zespole,
• samodzielności w wykonywaniu zadań,
• umiejętności planowania swojej pracy i oceniania pracochłonności,
• rzetelności i terminowości,

Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość notacji UML
• znajomość systemów szablonów (PHP Tal, Smarty),
• umiejętność pracy w środowisku UNIX (LINUX)
• umiejętność pracy w projektach prowadzonych metodykami Agile np. SCRUM
• znajomość jednej z technologii: PHP5 lub/i ASP.NET C#
• znajomość podstaw tworzenia aplikacji działających z użyciem baz danych: MySQL lub PostgreSQL,
• znajomość podstaw tworzenia aplikacji w jednym z frameworków: Zend Framework, Kohana, Symphony

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-24
Wyświetlona: 4798 razy