Projektant/ka płytek drukowanych

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Niemcy

Tagi: elektronika systemy wbudowane R&D

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska:
• Projektowanie wielowarstwowych płytek drukowanych
• Tworzenie i dokonywanie zmian na schematach elektronicznych
• Tworzenie dokumentacji technicznych,
• Dobór podzespołów elektronicznych,
• Uruchamianie prototypów,
• Optymalizacja i racjonalizacja projektów będących w produkcji

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie w projektowaniu wielowarstwowych płytek drukowanych
• Znajomość narzędzi pracy wykorzystywanych przy projektowaniu PCB
• Znajomość zagadnień i wymagań EMI / RFI
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Rodzaj pracy: praca w biurze
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-25
Wyświetlona: 6190 razy