account manager - web video production

praca it: etat dla Józef Łukasiak / Warszawa

Tagi: account executive new business web video dom produkcyjny

amacom.tv – firma produkcyjna – produkcja filmowa do internetu – web video, filmy korporacyjne, reklamowe, produktowe, szkoleniowe, produkcja kontentu web video

nasi klienci – korporacje, agencje reklamowe i PR,

poszukujemy osoby na stanowisko:

account manager – web video production

zadania: • new business, • rozwijanie i podtrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami, • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie i podpisywanie umów • prowadzenie samodzielnych projektów oraz pomoc przy projektach bieżących

wymagania: • znajomość branży produkcji web video dla korporacji, agencji reklamowych i PR, • 1-2 letnie doświadczenie zawodowe związane z obsługą Klienta • miejętność prowadzenia rozmów handlowych i zdolności negocjacyjne • bardzo dobra organizacja własnej pracy • duża samodzielność i inicjatywa w działaniu

oferujemy: rynkowe wynagrodzenie (podstawa + prowizja), pracę przy unikatowych projektach dla największych marek,

amacom.tv – Warszawa – Żoliborz

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-01
Wyświetlona: 5492 razy